Aa
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 21 آبان 1398
کد 93096

آزادسازی ۳۱ هزارمترمربع از اراضی کشاورزی ملارد از چنگال سودجویان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد گفت: با تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای ملارد ویلای جنوبی ۳۱ هزارمترمربع از اراضی کشاورزی منطقه آزادسازی شد و به چرخه تولید بازگشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مهدی صالحی در گزارشی به روابط عمومی اعلام کرد: ۲۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستای ملارد ویلای جنوبی در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی تخریب شد.
وی با تشکر از همکاری و همراهی دستگاه قضایی و انتظامی از مردم و شهروندان خواست تا پیش از هرگونه اقدام به ساخت و ساز و یا خرید باغ و ویلا ابتدا به جهاد کشاورزی مراجعه و از قانونی بودن ساخت و ساز اطلاع کسب نمایند.
صالحی افزود: عده ای سودجو با سوء استفاده از عدم آگاهی شهروندان از قوانین موجود اقدام به احداث دیوار و بنا در اراضی زراعی و باغها می نمایند که علاوه بر تخریب اراضی کشاورزی موجب وارد آمدن خسارتهای مالی به شهروندان می گردند.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ملارد، فرهنگ سازی و آموزش را در جهت حفظ کاربری اراضی زراعی و کشاورزی در کنار اقدامات پیشگیرانه و نظارت دستگاه های مرتبط و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، ضروری دانست.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 آبان 1398
  • ساعت 10
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 21