پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 15 آبان 1398
کد 92494

روایت سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران از اقدامات کمیته زیرساخت در مراسم اربعین حسینی

سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به اقدامات کمیته زیرساخت در مراسم اربعین حسینی توضیحاتی در مورد اعزام نیروها، ارسال تجهیزات و استقرار نیروها توضیحاتی ارائه کرد.
منصور درجاتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، با اشاره به اقدامات کمیته زیرساخت، خدمات شهری، بهداشت و درمان ستاد اربعین استان تهران اظهار داشت: دفتر فنی در زمینه تامین ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس هماهنگی لازم را به عمل آورد بر این اساس ۵۰۰ دستگاه اتوبوس از شهرداری تهران و ۱۶۰ دستگاه اتوبوس از شهرداری های استان تهران تامین شد ضمن اینکه شهرداری اسلامشهر نیز ۲۰۰ دستگاه دیگر را تامین کرد.

وی همچنین بیان کرد: از ۱۳ مهرماه نیز ۱۴ دستگاه خودرو سنگین، نیمه سنگین و سبک و همچنین ۵ دستگاه ماشین آلات یخچالدار و اتاق دار جهت خدمت رسانی تامین شد ضمن اینکه مواد اولیه غذایی، کپسول گاز، تانکرهای آب، مواد کنسروی و غیره نیز ارسال شد.

سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران ادامه داد: در راستای تامین آب آشامیدنی نیز در یک مرحله ۴۰ هزار بطری آب معدنی و در مرحله دیگر ۱۰۰ هزار آب معدنی توسط ستاد اربعین تامین شد به علاوه دو تریلر یخچالدار با حمایت شهرداری های شهریار و شهرستان قدس برای انتقال مرغ و گوشت توسط کمیته دیگر آماده شده بود.

درجاتی با اشاره به اینکه طبق اعلام وزارت کشور، ستاد اربعین استان تهران در چذابه نیز مستقر شد گفت: از ۱۷ مهرماه موضوع استقرار ستاد اربعین استان تهران در چذابه مطرح شد بر این اساس از ۱۸ مهر نیروها اعزام و ۱۹ مهر نیز ۸ نفر از نیروها در چذابه مستقر شدند که در زمینه توزیع و تخصیص پارکینگ اقدام می کردند.

وی با اشاره به استقرار موکب در چذابه خاطرنشان کرد: با استقرار موکب توسط کمیته زیرساخت در چذابه بیش از ۵۰ هزار بطری آب معدنی ارسال شد و کار نظارت عالیه منطقه به این نیروها سپرده شد و در ۱۵ روز فعالیت این نیروها طرح نقشه، پهنه بندی، جانمایی، داربست تا احداث موکب انجام شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 آبان 1398
  • ساعت 11
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 92