پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 92470

چالویی: بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری فعال شوند

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران با اشاره به شناور شدن تسهیلات نهادهای حمایتی بر لزوم فعال شدن بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری تاکید کرد.
محمد چالویی در گفت و گو‌ با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به برگزاری جلسه کمیته اشتغال اظهار داشت: در این جلسه گزارشی توسط چهار بانک در مورد تسهیلات روستایی و عشایری ارائه شده همچنین گزارش نظارت بر طرح های تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و اقدامات صورت گرفته نیز مطرح شد.

وی افزود: گزارش ارائه قراردادهای طرح های اعتبارات روستایی و عشایری نیز توسط بانک های کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید مطرح و مقرر شد در اختیار کمیته قرار گیرد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران سپس بیان کرد: بر اساس نامه وزارت کار، تسهیلات مربوط به نهادهای حمایتی شناور شده و قرار شد این اعتبارات به طرح‌های دیگر اختصاص پیدا کند.

چالویی به لزوم فعال شدن بانک ها در پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: با توجه به عملکرد بانک ها مجددا تکلیف شده که انتقال اعتبارات صورت گیرد و جلسه هفته آینده کارگروه اشتغال جهت بررسی این موضوع تشکیل می شود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 15
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 62