Aa
يکشنبه 15 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 92455

برگزاری نشست هم اندیشی پارلمان محلی شهر پرند با هنرمندان

شورای اسلامی شهر پرند صبح امروز میزبان هنرمندان این شهر بود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ در ابتدای این نشست خانم فریبا مرادپور رئیس شورای شهر پرند ضمن خیر مقدم به هنرمندان از آمادگی شورا برای حمایت و بهره مندی از ظرفیت آنان در راستای ارتقاء امور فرهنگی شهر پرند خبر داد.
در این نشست که با حضور رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرداری پرند برگزار شد، هر کدام از هنرمندان به بیان دغدغه های خود پرداختند.
بر اساس این گزارش, مشکل مهم اکثر هنرمندان عدم وجود سالن آمفی تئاتر و فضاهای مجهز جهت اجرای برنامه های فرهنگی بود.
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورا نیز در سخنانی با برشمردن مشکلات زیرساختی و کمبود سرانه های فرهنگی در پرند خواستار نگاه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی به مباحث فرهنگی شهر پرند شد و اظهار کرد: تا زمانی که ساختارهای فرهنگی مورد توجه قرار نگیرد و امکانات لازم برای فعالیت هنرمندان فراهم نشود، نمی توان اقدام قابل توجهی در حوزه فرهنگی و هنری شهر پرند صورت داد.
حمید گراوند دیگر عضو شورای شهر پرند نیز با تاکید بر اینکه باید در مراسم هایی که در شهر پرند اجراء می شود از هنرمندان این شهر استفاده کرد، اظهار داشت: هنرمندان زیادی در شهر پرند زندگی می کنند که هم باعث افتخار این شهر هستند و هم می توان از ظرفیت آنان استفاده کرد و ایجاد سرای هنرمندان فرصت خوبی برای این موضوع خواهد بود.
در پایان این نشست خانم فریبا مرادپور رییس شورا با جمع بندی مباحث مطرح شده، بیان کرد: جلسه دیگری با هنرمندان عزیز شهر پرند خواهیم داشت و در آن جلسه از نماینده محترم فرماندار، اداره ارشاد و شرکت عمران نیز دعوت به عمل می آوریم تا با ایجاد فضای همکاری و تعامل بتوانیم بسترهای لازم برای حمایت و بهرمندی از ظرفیت هنرمندان شهرمان را فراهم سازیم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری پرند
  • تعداد بازدید 89