جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 92430

سیاست ایران سیاست آشتی‌ناپذیری با آمریکا است

دادستان شهرستان بهارستان گفت: مراسم ۱۳ آبان در شهرستان‌های استان تهران با اشاره به هوشیاری و بصیرت ملت ایران بر آشتی‌ناپذیری سیاست ایران با آمریکا تأکید کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، غلامرضا صادقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان امروز در مراسم راهپیمایی 13 آبان در جمع استکبارستیزان، دانش‌آموزان و دانشجویان بهارستانی با اشاره به دلایل نامگذاری 13 آبان به یوم‌الله اظهار داشت: روز مبارزه با استکبار و استعمار و پیگیری هدف و نهضت سیدالشهدا(ع) در مبارزه با ظلم و ذلّت از مهم‌ترین دلیل این نامگذاری است که ملت ایران اسلامی همواره در مقابل ترفندهای استکبار جهانی مقاومت کرده است.
وی با اشاره به حرکت انقلابی دانشجویان در سال 1358 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جهان‌خوار تصریح کرد: اسناد غارت اموال و دخالت‌های آمریکا در لانه جاسوسی با هوشیاری دانشجویان از امحا جلوگیری و چهره پلید شیطان بزرگ همان آمریکا بر جهانیان برملا شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان افزود: 13 آبان به قدری مهم بوده که حضرت امام خمینی(ره) این روز را انقلاب دوم نامگذاری کرد که آمریکا با متوسل شدن به جوامع جهانی سعی در محکوم کردن این حرکت انقلابی دانشجویان پیرو خط امام داشت.
صادقی همچنین ادامه داد: آمریکا پس از این رسوایی بزرگ روابط سیاسی خود را با جمهوری اسلامی ایران قطع و درصدد برآمد تا با حمله نظامی به ایران ضربه بزند که در صحرای طبس به اذن خدا زمین‌گیر شد و همچنان‌ پس از 40 سال محاصره اقتصادی و تحریم نتوانسته مردم متدین، هوشیار و انقلابی را از پاسداری خون شهدا خارج سازد.
وی با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در افول آمریکا گفت: 41 میلیون نفر از جمعیت آمریکا در گرسنگی به سر می‌برند و این کشور 22 تریلیون دلار بدهی خارجی دارد و بزرگترین مصرف‌کننده موادمخدر در جهان است که با کمک به رژیم‌ غاصب صهونیستی زمینه شکست و نابودی قدرت خود را رقم زده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان سپس خاطرنشان کرد: سیاست ایران سیاست آشتی‌ناپذیر با آمریکا است که عزّت، سربلندی، رفاه و استقلال ایران اسلامی در گرو مبارزه با استکبار جهانی است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 45
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان