جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 92331

محسنی بندپی: رونق تولید اقدامی در راستای پدافند غیرعامل است

استاندار تهران با اشاره به ضرورت حرکت در مسیر رونق تولید، به سبب ایجاد اشتغال و خفظ اشتغال، رونق تولید را اقدامی در راستای پدافند غیرعامل عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در سومین نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران اظهار داشت: باید به آخرین دستاوردهای علمی پدافند غیرعامل خود را مجهز کنیم و نگاه جامع نگر و وسیع داشته باشیم ضمن اینکه جهت اطلاع رسانی و مصون سازی دستگاه ها تلاش کنیم تا شرایط ایمن را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: رونق تولید نیز اقدامی در راستای پدافند غیرعامل است چرا که تا تیرماه ۹۸ افزایش قیمت ها را داشتیم از تیر تا شهریور ثبات قیمت ها و از شهریور تاکنون کاهش قیمت ها رخ داده است.

استاندار تهران همچنین افزود: افزایش اشتغال، جلوگیری از خروج ارز و افزایش کالا در کشور را شاهد هستیم که پدافند غیرعامل می باشد تا اشتغال موجود حفظ و اشتغال جدید ایجاد و افزایش تولیدات را در کشور شاهد باشیم و مردم را از توطئه های دشمن مصون کنیم.

محسنی بندپی در پایان با اشاره به ضرورت جذب مشارکت مردم در ابعاد مختلف خاطرنشان کرد: جدی گرفتن و اولویت قرار دادن پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف ضروری است و باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • ساعت 17
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 168