جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398
کد 92312

ویژه انتخابات/فرماندار فیروزکوه: برگزاری یک انتخابات خوب و مطلوب نیازمند زیرساخت های مناسب است

فرماندار فیروزکوه گفت:برای برگزاری یک انتخابات خوب و مطلوب فراهم کردن زیرساخت ها ضروری است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه هماهنگی انتخابات مجلس شورای اسلامی فیروزکوه گفت: به منظور فراهم سازی زیر ساخت های مورد نیاز باید از وضعیت موجود تمامی نقاط شهرستان مطلع بود.
فرماندار فیروزکوه رفع مسائل زیر ساختی برگزاری انتخابات را از اولویت فعالیت دستگاه های متولی دانست و عنوان کرد: دستگاه های متولی باید در راستای رفع مشکلات شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات مطلوب اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه باید مسائل و مشکلات زیرساختی موجود شعب هر چه سریع تر مرتفع شود، افزود: باید برای رفع مسائل و مشکلات زیر ساخت ها، از سوی دستگاه های متولی زمان بندی دقیق و قابل اجرا ارائه شود و طبق آن زمان بندی برای حل مسائل اقدام کرد.
وی افزود: پیش بینی های لازم در خصوص تامین تجهیزات از جمله سیستم کامل رایانه و زیرساخت مخابراتی مورد نیاز در برگزاری انتخابات آتی با تکیه بر ظرفیت ادارات و دستگاه های دولتی ضروری است.
جمارانی گفت: با توجه به موقعیت کوهستانی شهرستان فیروزکوه برای ایجاد شرایط برگزاری انتخابات در مناطق صعب العبور در فصل زمستان پیش بینی و تامین خودرو کمک‌ دار ضرورت دارد.
فرماندار خاطر نشان کرد: طبق قانون انتخابات ، همه دستگاه ها و ادارات دولتی مکلف به تامین خودرو ، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای  انتخابات هستند.
وی خواستار ارزیابی آنتن دهی تلفن همراه و گیرنده های رادیویی و تلویزیونی در مناطق روستایی شد و تاکید کرد: می بایست کیفیت آنتن دهی خطوط ارتباطات سیار و گیرنده های رادیویی و تلویزیونی در این مناطق توسط کمیته زیرساخت ارزیابی شود.
گفتنی است در این جلسه مسئولین کمیته های زیرساخت و پشتیبانی، گزارشی از آخرین اقدامات و پیگیری های کمیته تحت مسئولیت خود را از روند برگزاری انتخابات ارائه کردند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 آبان 1398
  • ساعت 21
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 45
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه