شنبه 10 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 27 مهر 1398
کد 90740

هاشمی نیا: ستاد اربعین استان تهران وظیفه اسکان و تهیه غذا برای ۱۱۰ هزار زائر را بر عهده داشت

مسئول هماهنگی ستاد اربعین استان تهران با اشاره به وضعیت اسکان و پذیرایی از زائرین بر وظیفه ستاد اربعین استان تهران جهت اسکان و تهیه غذا برای ۱۱۰ هزار زائر تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدرضا هاشمی نیا در ویژه برنامه قرار با اشاره به اقدامات ستاد اربعین استان تهران اظهار داشت: از پنجم صفر اقدامات ستاد اربعین استان تهران آغاز شد و حجم زیادی از زائرین را در نجف پذیرا بودیم.

وی بیان کرد: ستاد اربعین استان تهران وظیفه اسکان و تهیه غذا برای ۱۱۰ هزار زائر را بر عهده داشت که با هماهنگی انجام شده و ارتباط موثر با کمیته های پشتیبانی، حمل و نقل، اسکان و غیره این شرایط فراهم شد.

مسئول هماهنگی ستاد اربعین استان تهران تأکید کرد: در ۱۵ ، ۱۶ و ۱۷ صفر شهر نجف بسیار شلوغ بود و علی رغم مشکلات وظایف خود را به خوبی انجام دادیم همچنین امسال با بهره گیری از تشکل‌های مردمی و نهادهای مردمی استان تهران در سه منطقه آشپزخانه های صحرایی مستقر شده و طبخ غذا را به عهده داشتیم.

هاشمی نیا با اشاره به برگزاری مراسم های فرهنگی، زیارت عاشورا و استقرار مهدهای کودک افزود: مهد کودک برای دومین سال متوالی در صحن حضرت زهرا(س) و پارکینگ طبقاتی مستقر شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 مهر 1398
  • ساعت 08
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 52