شنبه 10 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 27 مهر 1398
کد 90739

بابایی در ویژه برنامه قرار: وحدت رویه و انسجام حوزه‌های رسانه‌ای در پوشش مراسم اربعین حسینی قابل توجه است

مسئول کمیته اطلاع رسانی و آموزش ستاد اربعین استان تهران با اشاره به لزوم انتقال مفاهیم اربعین حسینی بر وحدت رویه و انسجام حوزه‌های رسانه‌ای در پوشش مراسم اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی در ویژه برنامه قرار با اشاره به برگزاری مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: شور توام با معرفت حسینی ویژگی بارز مراسم اربعین حسینی می باشد و برای اینکه این رفتار همراه با شعور را به نمایش بگذاریم به ویژه در برابر معاندینی که این انسجام را برنمی‌تابند اقدامات کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اربعین استان تهران را انجام دادیم.

وی بیان کرد: وحدت رویه و انسجام حوزه‌های رسانه‌ای نکته قابل توجهی بود و اینکه در شهر نجف تیمی متخصص از رسانه‌های مختلف مستقر شدند تا لحظه های شور و شعور را ثبت و ضبط کنند و رسانه‌های مکتوب، فضای مجازی و خبرگزاری ها نیز در این زمینه بسیار فعال بودند.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و آموزش ستاد اربعین استان تهران افزود: اقدام قابل توجه توسط شبکه پنج جهت انتشار خدمات خادمین استان تهران و موکب های مردمی پوشش رسانه‌ای برنامه "در شهر" که مختص به در شهر تهران نبوده بلکه با عنوان "در شهر نجف" پیوست شده که نشان‌ می دهد این جوشش و خیزش در قالب معرفت و اخلاق چه سرچشمه‌هایی دارد.

بابایی با بیان اینکه پیاده روی اربعین اساساً به شیوه و سبک زندگی تبدیل می شود گفت: به طور ویژه در ۴ سال اخیر که پیاده رویی اربعین با محوریت مردم بوده ماندگاری آن بیشتر و تبدیل به شاخص پر اهمیت از سبک زندگی مسلمان جهان شده است.

وی تاکید کرد: در سال ۹۸ با توجه به اینکه روادید نداشتیم استقبال عمومی زیاد بود که باید توام با تامین زیرساخت‌ها می بود تا رضایت زائرین فراهم شود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و آموزش ستاد اربعین استان تهران در مورد تجربیات امسال برای سال های آتی خاطرنشان کرد: باید در طول سال برنامه‌های آموزشی برای کامل شدن اطلاعات زوار و همچنین موکب داران برگزار شود تا بتوانیم به طور شایسته در این مسیر خدمت رسانی کنیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 مهر 1398
  • ساعت 07
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 29