پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 89763

پاساژ شهید بهشتی با مشارکت کسبه تخریب و بصورت استاندارد احداث می شود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به فرسوده بودن پاساژ شهید بهشتی در ابتدای خیابان باغ فیض، این مجموعه با مشارکت کسبه تخریب و بصورت استاندارد دوباره احداث خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه هماهنگی و توجیهی کسبه و مغازه داران پاساژ شهید بهشتی سخن میگفت اظهار داشت: با توجه به نظریه کارشناسان رسمی دادگستری، نظام مهندسی و کارشناسان سازمان آتش نشانی در خصوص ناایمن بودن این پاساژ و مباحثی که در جلسات شورای تامین جهت حفظ امنیت و سلامت شهروندان و کسبه این مجموعه تجاری انجام شد، تخلیه، تخریب و احداث مجدد آن در دستور قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه شهرداری طبق قانون ملزم است تا جلوی فعالیت اماکن عمومی پرمخاطره و فرسوده را بگیرد گفت: با توجه به اینکه پاساژ شهید بهشتی قابلیت بهسازی و نوسازی را ندارد و از سویی جدیت مسئولان سیاسی، انتظامی و قضائی شهرستان برای احداث مجدد این پاساژ در جهت حفاظت و صیانت از جان شهروندان و کسبه این مجموعه، اقدامات لازم در این خصوص توسط شهرداری آغاز شده است.
فرماندار اسلامشهر با تاکید بر اینکه باید محل مناسبی جهت انتقال موقت واحدهای صنفی فعال در پاساژ شهید بهشتی مهیا شود افزود: بنای جدید نیز با همفکری و مشارکت کسبه فعلی در اسرع وقت احداث خواهد شد تا کسبه این پاساژ در محیطی ایمن فعالیتشان را از سر بگیرند.
گفتنی است در ادامه این جلسه سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت اسلامشهر، معاون خدمات شهری، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، رئیس اتاق اصناف اسلامشهر و تعدادی از کسبه و نمایندگان آنان به بیان نظراتشان پرداختند و در پایان مقرر شد نمایندگانی از جمع کسبه انتخاب و به دستگاههای ذیربط جهت پیگیری موضوعات مرتبط با این پاساژ برای اتخاذ تصمیمات نهایی معرفی شوند.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر