پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 89759

ایران اسلامی با مقاومت در برابر تحریم ها سربلند و پیروز خواهد بود

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی با مقاومت در برابر تحریم ها سربلند و پیروز خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، محمد علی وکیلی در همایش «هم‌اندیشی تجار و تولیدکنندگان شهرستان اسلامشهر با اتاق بازرگانی ایران و آفریقا» که در فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: برگزاری این جلسه در راه تسهیل روابط بازرگانان و تجار اسلامشهری با اتاق بازرگانی ایران و آفریقا از اهمیت خاصی برخوردار است.
نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی و قبل از آن دولت،لایحه ای را تنظیم کردیم که بخش بازرگانی از صنعت جدا شود و منتظر نظر نهایی شورای نگهبان هستیم که با برقراری امتیازات و معافیتهای مختلف و توجه به ارزش افزوده میتوان رنسانسی را بوجود آورد.
وکیلی تصریح کرد: تب جامعه ما ضد فساد شده و در حوزه تولید و بازرگانی برخی کارآفرینان در دادگاهها حاضر میشوند و این شائبه را برای تجارت و بازرگانی ما حتی با دیگر کشورها بوجود میاورد که همه این افراد فاسد هستند.
وی افزود: مبارزه با فساد را باید از ریشه پیگیری کنیم تا لذت عدالت را همه احساس کنند و اینگونه نباشد که تر و خشک به نام مبارزه با فساد بسوزند.
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید زمینه دسترسی آسان همه آحاد ملت را به اطلاعات فراهم کنیم،رانت و امضای طلایی را نشانه فساد بدانیم و یک سیکل معیوب و دور تسلسل را ادامه ندهیم.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید مبارزه با فساد، نظام مالیاتی کشور و امور گمرکات را هوشمند سازی کنیم و به کارآفرینان و بازرگانان اعتماد داشته باشیم و بدانیم اقتصاد مقاومتی و بومی سازی دانش داخلی آرزوی دیرینه ملت ما است .

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 27
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر