پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 89749

طهرانی پور سکان معاونت برنامه ریزی منابع طبیعی استان تهران را در دست گرفت

در حکمی از سوی مهندس احمد طاهری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران هادی طهرانی پور به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد...
در حکمی از سوی مهندس احمد طاهری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران هادی طهرانی پور به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران طهرانی پور که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته منابع طبیعی است، پیش از این مشاور مدیرکل در امور فنی را بر عهده داشته است که مسئولیت اداره منابع طبیعی شهرستان ورامین، مدیریت جهادکشاورزی شهرستان های تهران و دماوند و مدیریت صنایع جهادکشاورزی استان تهران از جمله سوابق خدمتی می باشد که برای وی می توان نام برد.
بنابراین گزارش پیش از این اکبر نجاری معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران را عهده دار بود که در مراسم تکریم و معارفه از وی بخاطر زحمات و تلاش های انجام شده در طول تصدی این مسئولیت تقدیر به عمل آمد.
   • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 13
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 34