پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 89748

تاکید استاندار تهران بر لزوم استفاده از بخش خصوصی در تحقق ظرفیت های گردشگری سلامت

استاندار تهران بر لزوم استفاده از بخش خصوصی در تحقق ظرفیت های گردشگری سلامت به جهت تبلیغات و برندسازی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی اظهار داشت: استان تهران ظرفیت های خوبی در صنعت توریسم چه از لحاظ اقلیم آب و هوایی در شمیرانات، دماوند و فیروزکوه و چه به لحاظ مذهبی از جمله حرم عبدالعظم حسنی و امامزاده صالح(ع) و چه رود دره های تهران دارد که سبب جذب گردشگران خارجی شده است به علاوه در صنعت گردشگری سلامت نیز ظرفیت های منحصر به فردی داریم.

وی تاکید کرد: گردشگری داخلی مورد توجه است اما استفاده از این ظرفیت ها به عنوان صنعت توریسم به سبب تبلیغات سو دشمن و غیره سبب شده نتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم البته به دنبال تحقق و تسریع این موضوع هستیم.

استاندار تهران سپس افزود: تهران در زمینه شاخص های تامین امنیت با توجه به جمعیت بالا در میان کلانشهرهای دنیا وضعیت منحصر به فردی دارد.

محسنی بندپی در زمینه تبلغات موثر و برندسازی ظرفیت های گردشگری سلامت گفت: ماهیت کار دولت باید سیاست گذاری باشد و فعالیت در این حوزه باید به خبرگان و متخصصان در بخش خصوصی واگذار شود چرا که در صنعت گردشگری با انسان ها سروکار داریم که جنبه نرم افزاری بالایی دارند. 

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه تحقق صنعت گردشگری نیازمند هم افزایی بین بخشی است در این زمینه استانداری تهران آمادگی دارد تا بتواند این هم افزایی را ایجاد کند و از ظرفیت جوانان در این بخش به درستی استفاده شود و بتوانیم جهت معرفی این خدمات فعال شویم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 13
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 40