پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 89740

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد؛میهمان ویژه کودکان شهر آبسرد

در بازدیدی سرزده در روز جهانی کودک، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد میهمان کودکان در پیش دبستانی ها و مهد کودکهای سطح شهر آبسرد بودند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد در بازدیدی سرزده از مهدکودک های شهرستان روز جهانی کودک را به کودکان تبریک و هدایایی به آنها اهدا کردند.
سید محمد رفیعی طباطبایی شهردار آبسرد در حاشیه این بازدید، توجه به مسائل فرهنگی و پرورشی کودکان را پراهمیت شمرد و گفت: روز جهانی کودک نمادی برای شادی و نشاط همه کودکان جهان است و باید در ابتدا به عنوان والدین، شهروند و یک فرد از جامعه، پس از آن به عنوان مسئول تلاش کنیم تا شادی و نشاط را برای همه کودکان فراهم کنیم.
رفیعی طباطبایی به موضوع مهم امنیت کودکان اشاره و بیان کرد: احساس امنیت و یا ناامنی در هر فرد در دوران کودکی و در محیط اطرافش شکل می گیرد.
وی دستیابی به اصول طراحی فضاهای شهری ویژه کودکان با تاکید بر قابلیتهای محیطی موثر بر ذهن و رفتار کودک را از جمله اهداف شهرداری بر شمرد و افزود: امیدواریم بتوانیم شاهد اجرای فضاهای مناسب برای کودکان و بسترهایی برای خلاقیت و رشد کودکانمان باشیم.
شهردارآبسرد ابراز کرد: شهر باید دوستدار کودک باشد و در این راستا شهرداری آماده اخذ نظرات و پیشنهادات والدین و مربیان کودکان در بهبود طرحهای اجرایی مدیریت شهری در موضوعات زیست محیطی، حمل ونقل، امور بهداشتی، فرهنگی، تفریحی و اجتماعی خواهد بود

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری آبسرد - استان تهران
  • تعداد بازدید 33