Aa
پنجشنبه 19 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 89547

رضوان: ویژه برنامه های هفته پدافند غیرعامل با رویکرد فرهنگ سازی پیگیری می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از پیگیری ویژه برنامه های هفته پدافند غیرعامل با هدف اطلاع رسانی، آگاه سازی و فرهنگ سازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علی رضوان در جلسه ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل استان با اشاره به در پیش بودن هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: هشتم تا ۱۴ آبان امسال به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده که برنامه‌های متنوعی برای این هفته تدارک دیده می شود.

وی ادامه داد: برگزاری رزمایش و همایش، بازدید از مراکز ثقل شهری، تجلیل از برگزیدگان و فعالان پدافند غیرعامل، برگزاری مسابقات فرهنگی و حضور در مدارس و ارائه آموزش‌های لازم برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با مقوله پدافند غیرعامل، برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله مهمترین برنامه های این هفته است.         

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران با بیان اینکه برگزاری این برنامه‌ها با هدف اطلاع رسانی و همچنین بررسی میزان آمادگی دستگاه‌ها و هماهنگی آنها در مواقع بحران احتمالی است افزود: هدف از ویژه برنامه های این هفته آگاه سازی عمومی و اطلاع‌رسانی به مردم است و بر این مبنا برنامه های مختلف با این رویکرد پیش می رود.

رضوان سپس عنوان کرد: مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) نیز در هفته پدافند غیرعامل برگزار می شود همچنین برگزاری جلسه شورای اداری استان با محوریت پدافند غیرعامل نیز پیگیری می شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 86