پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1398
کد 88585

ویژه انتخابات/ بیست و یکمین نشست هماهنگی امور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری

تحریریه خبر- بیست و یکمین نشست هماهنگی امور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری به ریاست معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور معاونین و مسئولین مناطق در سالن جلسات فردوسی فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، پس از ارائه گزارش روند پیشرفت امور انتخابات در حوزه های مختلف توسط مسئولین مناطق، "عیسی فرهادی" افزود: جلسات امور انتخابات در هفته دوبار در فرمانداری تهران و مناطق آموزش و پرورش  با حضور مسئولین مناطق در راستای هماهنگی های لازم انجام می شود.
وی ادامه داد: برنامه آموزش مجریان انتخابات در سه سطح انجام خواهد شد تا مجریان انتخابات با مهارت کامل در روند برگزاری انتخابات حضور یابند.
فرماندار تهران همچنین تاکید کرد:  مقدمات ثبت نام نامزد کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره پنجمین خبرگان رهبری باید بهتر و روان تر از دوره های قبل  فراهم آید.
فرهادی به هماهنگی فرمانداری با مسئولین مناطق آموزش و پرورش و دیگر مجریان امور انتخابات تاکید کرد و گفت: هر تصمیمی که در مجموع گرفته می شود باید اجرایی شود تا نواقص مشخص و برطرف گردد و ما آمادگی کامل برای اجرای یک انتخابات پر شور و خوب که زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران است در کشورداشته باشیم.
"نظام ملکشاهی" معاون سیاسی  و اجتماعی فرمانداری تهران نیز به  تشکیل جلسات هماهنگی با مسئولین مناطق آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود:  جهت انجام امور انتخابات این جلسات هم اکنون در مناطق آموزش و پرورش در حال انجام است.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 مهر 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 103
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران