Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 6 مهر 1398
کد 88291

برگزاری مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت شهرداری پاکدشت

مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت شهرداری پاکدشت صبح امروز با حضور مسئولین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت شهرداری پاکدشت با حضورمحمد قمی نماینده مردمی شهرستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان، معاونت های سیاسی و عمرانی فرمانداری، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت، شهرداران شهرهای پاکدشت، شریف آباد و فرون آباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و رؤسای ادارات شهرستان پاکدشت در محل کانون فرهنگی شهدای پاکدشت برگزار شد.

داریوش پازوکی شهردار پاکدشت بعد از ارائه گزارش مجملی از اقدامات فرهنگی، ورزشی و هنری شهرداری پاکدشت به شهروندان نوید ادامه برگزاری جشن ها و کلاس های مفید را داد.

در این مراسم سعید پازوکی ریاست شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید به ذکر خاطره ای از شهدا و جبهه های نبرد حق علیه باطل پرداخت.

از جله برنامه های این مراسم تقدیم دو شعر به شهدای کربلا و شهدای هشت سال دفاع مقدس توسط خانم فتاحی شاعر ارجمند پاکدشت بود.

در ادامه محمد قمی نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی که از خانواده ی پنج شهید دفاع مقدس نیز می باشد، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و فعالیت های فرهنگی، عمرانی، ورزشی و هنری شورای اسلامی شهر و شهرداری پاکدشت، ادامه این فعالیت ها و موفقیت مسئولین را خواستار شد.

در پایان با حضور جمعی از مسئولین از قهرمانان ورزشی، فرهنگی و مربیانی که در طرح غنی سازی اوقات فراغت تلاش کردند و همچنین مادر شهید حمیدرضا خان محمدی تقدیر و تشکر به عمل آمد.    
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 مهر 1398
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 16