Aa
سه شنبه 6 آبان 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 25 شهريور 1398
کد 86974

شهردار پاکدشت: وجود راهنمایی ها و اطلاعات صحیح و دقیق زمینه ساز رانندگی ایمن است

شهردار پاکدشت از نصب علائم ترافیکی در نقاط مختلف شهر پاکدشت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: به منظور ایجاد امنیت و کاهش تصادفات نصب علائم راهنمایی و رانندگی در چند نقطه از شهر اجرا شده است.

وی افزود: در همین راستا اقداماتی از قبیل نصب علائم ترافیکی جنب بیمارستان شهدای پاکدشت و لوله گذاری داخل نیوجرسی های میدان مادر به همت حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری پاکدشت با هدف افزایش ایمنی و روان سازی ترافیک موجود در سطح معابر اجرا شده است.

پازوکی با اشاره به قرار گرفتن شهرستان پاکدشت در مسیر ترانزیتی تهران به شرق کشور، گستردگی شبکه عظیم عبوری از بلوار امام رضا(ع) و اهمیت رسیدگی به تابلو ها و علائم ترافیکی موجود در معابر عمومی و عبوری بیان کرد: طی انجام بازدیدهای میدانی و بنا به درخواست شهروندان مکان هایی برای نصب تابلوهای ترافیکی جدید مشخص و جانمایی شد.

وی در خاتمه با بیان این که رویکرد مدیریت شهری در خصوص تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی زمینه ساز ایمنی و روان سازی حجم ترافیک خواهد بود، افزود: این اقدام طی بررسی های میدانی انجام گرفته توسط کارشناسان حوزه ترافیک  و به منظور استاندارد سازی و ایمن سازی معابر عبوری و بزرگراهی عملیاتی و به اجرا درآمده است.  


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 25 شهريور 1398
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13