پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 86666

جلسه شورای اداری شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان ورامین با حضور سرپرست اداره کل امور اتباع استانداری تهران، در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در این جلسه، رؤسای ادارات شهرستان ورامین ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله، برنامه های خود را برای سال جاری در حوزه های مختلف ارائه کردند.
فرماندار شهرستان ورامین در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان گفت: امسال برای کشور به دلیل در پیش بودن انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه دستگاه ها باید امکانات خود را با هدف برگزاری با شکوه این رویداد مهم سیاسی بسیج کنند.
حسین کاغذلو افزود: ایجاد هماهنگی و نظارت بر عملکرد دستگاه ها، وظیفه ذاتی فرمانداری‌هاست و تنها محل اجرا برای فرمانداری، برگزاری انتخابات است از این رو، این رویداد مهم باید با شکوه، قانون‌مند و با احترام گذاشتن به سلایق تمامی احزاب سیاسی قانونی برگزار شود.
وی افزود: برگزاری انتخابات با شکوه در سایه رعایت اصل بی طرفی و احترام به تمامی سلایق احزاب و کاندیداها، رعایت قانون، تعامل مجریان و ناظرین انتخابات، رعایت عدالت در برگزاری انتخابات و در اختیار قرار دادن تمامی امکانات عمومی شهرستان به تمامی کاندیداها، تلاش برای مشارکت حداکثری مردم و تزریق امید به جامعه و جلوگیری از نا امیدی و اصل امانتداری از آراء مردم به عنوان حق الناس محقق می شود.
وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات، نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر هجمه دشمنان است لذا تمامی امکانات شهرستان ورامین برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم سیاسی بسیج می شود و در پایان، هر کس که با رأی مردم انتخاب شود، مورد تأئید و حمایت تمامی مسئولان قرار می گیرد.
کاغذلو با اشاره به لزوم توجه تمامی مسئولان دستگاه ها به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب مسیر حرکت رو به رشد و توسعه کشور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را ترسیم کرده اند که برای محقق شدن آن باید از تمامی ظرفیت های موجود در جامعه بهره برد.
وی استفاده از ظرفیت جوانان برای تحقق پیشرفت جامعه، بهره گیری از ظرفیت های بالقوه شهرستان، توجه به معنویت و اخلاق، تکیه بر اقتصاد داخلی، استفاده از مشارکت مردمی، ارتقای بینش سیاسی، تحقق عدالت اجتماعی، حفظ اخلاق و توجه به سبک زندگی اسلامی را به عنوان اصول اولیه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد.
فرماندار ورامین از تکریم ارباب رجوع به عنوان اولویت دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی به مردم یاد کرد.
وی با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: برپایی مجالس عزاداری امام حسین(ع) باید با شعور حسینی همراه باشد از این رو تمامی دستگاه ها به ویژه متولیان فرهنگی، دانشگاه ها، مساجد و پایگاه های بسیج از فرصت محرم و صفر برای سوق دادن جوانان به معنویت و فرهنگ عاشورا استفاده کنند.
کاغذلو تأکید کرد: خدمت رسانی به مردم، از اصول اولیه انقلاب اسلامی است لذا خروجی جلسات شورای اداری باید با رفع مشکلات مردم همراه باشد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 شهريور 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 42
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین