پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 86630

مدیر منطقه 2 شهرداری قدس:

نصب و سرویس و آماده سازی پمپ آبراه های منطقه 2 شهر قدس

مهدی عزیزی، مدیر منطقه 2 شهرداری قدس، از نصب و سریس و آماده سازی پمپ های سطح منطقه 2 با هدف آمادگی برای هدایت آب های سطحی خبر داد و جزییاتی را بیان کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهدی عزیزی گفت: اقدامات لازم برای آماده سازی آبراه های منطقه به منظور استقبال از فصل پاییز و بارندگی های احتمالی در راستای مصوبات ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس در حال انجام می باشد.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته با توجیه و بسیج پرسنل زحمتکش امور شهر و واحد تاسیسات با شناسایی ایرادات موجود در پمپ های مستقر در سطح شهر آن ها را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می نمایند و نقاطی که نیاز به نصب پمپ دارند تهیه و نصب خواهد شد.

مهدی عزیزی در ادامه خاطر نشان کرد: در هفته اخیر نصب پمپ کوچه متین در سی متری شهدا و نصب پمپ چاه جذبی کوچه رجائی بن بست شقایق انجام شده است و 20 مورد وارسی پمپ های سطح منطقه با دقت و انجام تست نیز صورت پذیرفته است.

مهدی عزیزی، مدیر منطقه 2 شهرداری قدس، در پایان بیان داشت: وجود پمپ های روبین برای تخلیه و پیشگیری از تجمع آب های سطحی بسیار موثر است و آماده به کار بودن آن ها برای مدیریت اب های سطحی امری مهم و موثر تلقی می گردد و به صورت مداوم پیگیری و بررسی می گردد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 شهريور 1398
  • ساعت 11
  • توسط شهرداری قدس
  • تعداد بازدید 91