Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 19 بهمن 1393
کد 8655

دانش آموز قدس راهی مناطق عملیاتی شدند

فردی گفت: به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جمعی ازدانش آموزان قدس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، فرماندار قدس گفت: به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جمعی ازدانش آموزان شهرستان قدس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

وی تصریح کرد: این کاروان متشکل از250 نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه شهرستان قدس است که از مناطق عملیات جنگی جنوب کشور دیدن خواهند کرد . این دانش آموزان دختر به همراه 12 مربی آموزشگاه های شهرستان قدس با قطارعازم اهواز شدند تا از مناطق عملیاتی جنوب شامل اروندکنار، دهلاویه و دیگر مناطق عملیاتی دیدن کنند .

وي با اشاره به اینکه در آبان نیز دو گروه از دانش آموزان دختر و پسر به مناطق جنوب و غرب کشور اعزام شدند افزود: امروز اولین گروه دانش آموزان در ترم جدید تحصیلی به اردوی راهیان نور اعزام شدند و قرار است این روند برای دیگر مناطق ادامه داشته باشد .دانش آموزان پیش از عزیمت به مناطق عملیاتی جنوب در گلزار شهدای شهرستان حضوریافتند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند .

وی افزود: این برنامه با همکاری اداره آموزش و پرورش  و سپاه پاسداران شهرستان برگزار شده است.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 بهمن 1393
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 156