سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 17 شهريور 1398
کد 86519

" نمایشگاه مهر" در 5نقطه شهر تهران برگزار می گردد

درراستای اجرای مصوبات کارگروه ذیل تنظیم بازار و با توجه به بازگشایی مدارس ، نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا با عنوان "نمایشگاه مهر" برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران مجتبی شیر قاضی معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان با اشاره به اینکه نمایشگاه های عرضه مستقیم کالادرآستانه بازگشایی مدارس برگزارمی گردد اظهار داشت: در این نمایشگاهها لوازم التحریر، نوشت افزار و مایحتاج دانش آموزان با تخفیف و یا با نرخ مصوب تنظیم بازار توزیع می گردد.
شیر قاضی خاطر نشان کرد: برای سال تحصیلی جدید 15 میلیون جلد دفترچه برای کل کشور و در استان تهران یک میلیون و 150هزار جلد پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد:500 هزار جلد از این دفترچه ها در دو بخش با محوریت اتاق اصناف تهران و با هماهنگی اتحادیه       نوشت افزار در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا که از نیمه دوم شهریور ماه دایر می گردد توزیع می شود.
بخش دیگر آن نیز از طریق واحدهای منتخب نوشت افزار که در طول تابستان اقدام به ثبت نام و عرضه کتب دانش آموزی کرده اند ، با کد ملی دانش آموز و به تعداد 5 جلد برای هرشخص توزیع گردد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران در خصوص برگزاری نمایشگاههای عرضه مستقیم نیز اظهار داشت: باتوجه به مصوبات ستاد تنظیم بازار استانداری ، نمایشگاههای عرضه مستقیم در 5 نقطه تهران اعم از پارک ارم، بوستان گفتگو، بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران و حکیمیه تهران پارس برنامه ریزی و تعیین مکان گردیده که با همکاری اتاق اصناف جهت راه اندازی و جذب غرفه داران اقدام شده است.
وی درادامه گفت: به مجریان برگزاری نمایشگاهها تکلیف شده است که براساس دستورالعمل از واحدهای تولید کننده صنفی که دارای پروانه کسب یا پروانه بهره برداری هستند استفاده شده تا بتوان سود خرده فروشی و عمده فروشی را حذف و با تخفیف بیشتر کالاها را به دست مصرف کنندگان رساند.
ایشان همچنین قیمت دفترچه های توزیعی را اعلام نموده گفت: دفترچه های 40برگ با قیمت 17هزار ریال، 60برگ 25هزار ریال،80برگ 34هزارریال و 100برگ 42هزار ریال می باشد.
درپایان شیر قاضی از فروش فوق العاده واحدهای صنفی نیز خبرداد و گفت: همه ساله از طریق اتاق اصناف و اتحادیه های مرتبط و با نظارت بازرسی اصناف مجوز های لازم به واحدهای صنفی منتخب مستقر در سطح شهر داده شده تا با تخفیف 15درصد اقدام به توزیع کیف، کفش ، لوازم التحریر و پوشاک نمایند. این واحدهای صنفی نیز با نصب بنرهای لوگوی اتحادیه در سردرب واحد مشخص شده و مصرف کنندگان می توانند اقلام مورد نیاز خود را از این واحدها تهیه نمایند.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 شهريور 1398
  • ساعت 12
  • توسط صنعت و معدن استان
  • تعداد بازدید 51