Aa
جمعه 15 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 17 شهريور 1398
کد 86473

توسعه ورزش شهروندی با نصب ست های ورزشی در باغ راه زیتون

شهردار پاکدشت از نصب ست های ورزشی در باغ راه زیتون جهت رفاه حال شهروندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام این خبر اظهار داشت: بدون شک ایجاد انگیزه و ترغیب شهروندان به تندرستی و سلامت جسم از جمله وظایف مدیریت شهری بوده و این مهم با تجهیز پارک ها و عرصه های فضای سبز به وسائل ورزشی قابل دستیابی خواهد بود.

پازوکی خاطر نشان کرد: در همین راستا به منظور ارتقا سلامت جسم و روان شهروندان علاوه بر پارک ها، باغ راه زیتون نیز به همت معاونت خدمات شهری شهرداری پاکدشت به وسائل تندرستی مجهز می شود که امید است به نحو مطلوبی توسط شهروندان مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساخت های ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی دانست و گفت: ساماندهی و احداث وسائل ورزشی و بدنسازی در سطح بوستان های شهر سبب شد اداره فضای سبز نسبت به نصب این وسائل در باغ راه زیتون پاکدشت اقدام نماید که این امر سبب ترویج فرهنگ ورزشی در بین همشهریان نیز می شود.

داریوش پازوکی در خاتمه با اشاره به این که ورزش بخشی از یک زندگی سالم است تأکید کرد: تأمین فضاهای ورزشی در تمام نقاط دنیا حق شهروندی محسوب می شود، امیدواریم با نصب ست های ورزشی و تجهیز اماکن ورزشی بستر ترغیب شهروندان به ورزش فراهم شود.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 شهريور 1398
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 28