Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 19 بهمن 1393
کد 8647

حيدري:انتقال مفاهیم انقلاب مهمترین وظیفه مسئولان است

فرماندار پردیس انتقال مفاهیم و اهداف انقلاب به نسل چهارم را مهمترین وظیفه مسئولان دانست و تصریح کرد:در 36 سال گذشته کشور با ادیان، اقوام و گویش های مختلف اداره شده و مردم و مسئولان بزرگترین قدرت ها را به زانو درآورده اند که بیان دلایل این موفقیت ها از وظایف اصلی مسئولان است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،حیدری با بیان اینکه دشمن از ایران اسلامی وحشت دارد گفت:در زمان حکومت ستمشاهی برای مردم ارزش قائل نیوده و تمام امکانات در اختیار عده ای محدود قرار داشت ولی در جمهوری اسلامی شاهد تحول بزرگی در زندگی مردم هستیم و پیشرفت در همه بخش های علمی، اقتصادی و سیاسی موجب هراس دشمنان از ایران اسلامی است.

وی حاکمیت نظام جمهوری اسلامی و حکومت مردم بر مردم را اولین ثمره انقلاب ایران دانست و تصریح کرد: از نگاه امام (ره) احیای اسلام ناب محمدی (ص) و منزوی کردن اسلام آمریکایی، ایجاد تحول روحی، معنوی و اخلاقی، شکل گیری نظام دفاعی براساس نیروهای مکتبی و مردمی و ولایت فقیه، ثمرات اصلی انقلاب است و ما ملزم به حفاظت از این میراث گرانبها هستیم.

فرماندار پردیس از جوانان و نوجوانان شهرستان خواست برای ساخت ایرانی بهتر در مدیریت اقتصادی مشارکت کنند و با استفاده از تجربیات نسل های گذشته شکوفایی کشور را رقم بزنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 بهمن 1393
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 163