Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 18 بهمن 1393
کد 8595

سليمان پور:دولت تدبیر و امید،تورم سرسام آور را کنترل کرد

فرماندار بهارستان گفت: دولت تدبیر و امید، رشد تورم سرسام آور را کنترل کرد و توانست با وجود تنگاهای مالی، تحریم ها و مشکلات اقتصادی، رکود شکننده را مهار کند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،سلیمان پور در جلسه برنامه ریزی برای «جشن انقلاب و امید» در بهارستان اظهار داشت: دولت یازدهم، کشور را با تورم 45 درصدی تحویل گرفت و با مدیریت و تلاش هیئت دولت و استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان اقتصادی  تورم را به کمتر از 24 درصد رساند و نرخ رشد اقتصادی را از منفی شش و هشت دهم درصدی سال 1391 را در سال جاری به یک و 93 صدم ارتقاء داد.

فرماندار بهارستان با اشاره به اختصاص درآمد حاصل از مرحله دوم هدفمندی یارانه ها به بیمه سلامت همگانی افزود: با اجرای طرح تحول سلامت جمهوری اسلامی ایران یکی از معدود کشورهایی است که تمام اقشار مختلف مردم این کشور می توانند از خدمات بیمه به طور کامل استفاده کنند.

فرماندار بهارستان با اشاره به حضور حجت الاسلام والمسلمین انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در جشن انقلاب و امید شهرستان اظهار امیدواری کرد: سفر مسئولان کشوری باعث خیر و برکت، رفع مشکلات و شتاب تحول و توسعه بهارستان شود.


  • نوشته شده
  • در شنبه 18 بهمن 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 164