تاریخ : دوشنبه 11 شهريور 1398
کد 85901

توکلی کجانی: رعایت قانون فصل الخطاب در برگزاری انتخابات

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با بیان این نکته ضروری که باید شرایط حضور همه آحاد مردم در پای صندوق‌های رای فراهم گشته و تک تک هموطنان عزیز که جزئی از خانواده بزرگ ایران اسلامی هستند بتوانند در انتخابات پیشرو شرکت نمایند گفت فصل الخطاب برای همه دست اندرکاران انتخابات ، رعایت قانون است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، وی اضافه کرد :اولویت نخست و دستورکار ما در تمام مراحل انتخابات ، عدم جانبداری و ایجاد زمینه برای مشارکت عمومی و حداکثری مردم می باشد.

فرماندار ملارد شعار امسال انتخابات یعنی " انتخابات 98 ، گام دوم انقلاب ، قانونمندی ، بی طرفی و انسجام ملی " را یادآور شده و تلاش و برنامه ریزی برای تحقق این شعار در تمامی اقدامات قبل، حین و بعد از انتخابات را سر لوحه کار برگزار کنندگان انتخابات در سطح شهرستان ملارد عنوان نمود.

وی در ادامه به افتتاحیه های هفته دولت در شهرستان ملارد هم اشاره کرد و آنها را نشان از پویایی مجموعه دستگاه‌های دولتی در سطح این شهرستان دانست که در راستای همدلی و همکاری همه نهاد‌های دولتی و غیردولتی به دست آمده است.

فرماندار شهرستان ملارد بد اخلاقی و نشر اکاذیب از سوی دشمنان و معاندین خارجی با هدف ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام را تلاشی مذبوحانه دانست که ملت ایران به لطف پروردگار و به رغم تحریم های ظالمانه، از این برهه نیز با سربلندی عبور خواهند کرد.

توکلی کجانی از ایستگاه تقلیل فشار پست برق ۴۰۰ به ۶۳ کیلو وات کوثر صفادشت به عنوان یکی از اقدامات برجسته در حوزه اقتصاد مقاومتی یاد کرد که در مدت ۶ ماه به دست متخصصان داخلی و با استفاده از تجهیزات ساخت داخل احداث و در هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری رسیده است. فرماندار ملارد اعلام کرد درصدد هستیم در آینده نیز علاوه بر طرح‌های عمرانی و خدماتی در سایر حوزه‌ها مانند فرهنگی، اجتماعی، فضای سبز و حمل و نقل هم شاهد افتتاحیه و خدمات بیشتر به مردم شریف شهرستان ملارد باشیم.
آلبوم تصاویرتوکلی کجانی: رعایت قانون فصل الخطاب در برگزاری انتخابات

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 شهريور 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 137
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد