پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : يکشنبه 10 شهريور 1398
کد 85831

ویژه انتخابات/ جلسه هم اندیشی فرمانداران غرب استان تهران با حضور معاون سیاسی استاندری برگزار شد

معاون سیاسی استاندار تهران گفت: همه ما در قبال امنیت و سلامت برگزاری انتخابات وظیفه ذاتی داریم که باید به بهترین شکل به آن عمل کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، حسن بیگی با حضور در نشست مشترک فرمانداران غرب استان تهران در  فرمانداری شهرستان رباط کریم بیان کرد: این نشست با حضور فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد، قدس، بهارستان، اسلامشهر و رباط کریم با محوریت افزایش مشارکت عمومی، صیانت از آرای مردمی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری  برگزار شد.

معاون سیاسی استانداری تهران با اشاره به برنامه ریزی های لازم استانی برای انتخابات سالم و صیانت از آرای مردمی اظهار داشت: صیانت از آرای مردم، مهم ترین اصل برگزاری انتخابات است و اهمیت ویژه ای دارد در این راستا تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و همراه با قانون مداری اندیشیده شده و مطمئنا شاهد برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری مردم در فضایی آرام بخش خواهیم بود.

وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات مهم ترین رکن برگزاری انتخابات است، عنوان کرد: مدیران ارگان های مربوطه و مسئولان ستادهای اجرایی، برنامه ریزی هایی از پیش تعیین شده برای جذب مشارکت حداکثری شهروندان برای حضور در پای صندوق های رای را در دستور کار قرار داده اند.

وی افزود: به امید خدا و با رعایت قانون که فصل الخطاب انتخابات است و حفظ بی طرفی، در انتخابات دوم اسفند ماه پاسدار آرای مردمی خواهیم بود و با هرگونه بی نظمی و بی قانونی در این زمینه برخورد قاطع خواهد شد. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 شهريور 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 136
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم