Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 15 بهمن 1393
کد 8527

كاهش جرايم شرق تهران با فعاليت فرماندهي ويژه

فرماندار ورامین گفت: احداث ستاد مرکزی فرماندهی ویژه شرق تهران می تواند امینت را تقویت کرده و جرم و جنایت را دراین منطقه کاهش دهد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، محسن خوانساری در مراسم کلنگ زنی احداث فرماندهی ویژه شرق استان تهران که با حضور جانشین فرمانده انتظامی کشور برگزار شد ،اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته از سوی مسوولان و شورای اسلامی شهر ورامین ، 61 هزار متر مربع زمین مورد نیاز استقرار فرماندهی ویژه شرق استان تهران در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفت .

وی در ادامه استراتژی مطلوب و قابل دسترس بودن این مرکز در شرق استان اشاره کرد و گفت: از نکات بارز این زمین قرار گرفتن آن در ورودی شهر ورامین است که با توجه به مسیرهای دسترسی و نزدیکی به مناطق مختلف شهری می تواند در تأمین امنیت منطقه نقش به سزایی ایفا کند.

فرماندار ورامین ارزش تقریبی این زمین را 250 میلیارد ریال عنوان کرد.

خوانساری افزود: ارتقاء سطح امنیت پایدار مهمترین عوامل رشد و توسعه جوامع محسوب می شود که با استقرار این فرماندهی انتظامی شاهد تامین امنیت در این منطقه می باشیم.

فرماندهی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت شهرستان های ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، دماوند ، پردیس و فیروزکوه را بر عهده دارد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 بهمن 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 131