Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 15 بهمن 1393
کد 8512

حضور فرماندار پیشوا در جمع کارکنان نیروی انتظامی شرق تهران

عباس ملکوتی خواه با حضور سردار حسین اشتری جانشین فرماندهی انتظامی کشور، در جمع مسئولین و کارکنان انتظامی شهرستان های شرق استان تهران حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،سردار حسین اشتری در این مراسم گفت: مردم ایران اسلامی در حرکت انقلابی خود به رهبری امام راحل از 15 خرداد سال 42 تا پیروزی آن در 22 بهمن 57 با ایثار، تلاش و از خودگذشتگی های وارد میدان شدند و خون های پاک بسیاری را پای نهال انقلاب ریختند تا این نهال به درختی تنومند تبدیل شود .

وی با بیان اینکه امروز شعارهای انقلاب جامه عمل پوشیده و به بیشتر اهداف خود رسیده است افزود: اگر به وضعیت کشورهای منطقه نگاهی داشته باشیم خواهیم دید که ایران نسبت به کشورهای جهان از ثبات و امنیت کاملی برخوردار است.

این مسئول تاکید کرد: تمامی کشورهای منطقه برای ایجاد امنیت در کشور خود ، دستشان را به سمت کشورمان دراز کرده اند که البته ایران اسلامی نیز از هیچ تلاش برای کمک به کشورهای منطقه کوتاهی نکرده و به این کمک نیز افتخار می کند .

اشتری با اشاره به وضعیت عراق در مقابله با گروه های داعشی گفت: ایران اسلامی به دلیل همسایگی با عراق ، مشترکات مذهبی با مردم این کشور و نیز وجود قبور ائمه اطهار در شهرهای مختلف آن ، نسبت به تحولات رخ داده در این کشور حساس بوده و آمادگی خود را برای ایجاد امنیت در آن کشور اعلام کرده است و پلیس جمهوری اسلامی نیز در حد توان در ایجاد امنیت در عراق کمک می کند .

وی تصریح کرد: امروز خوشبختانه ایران اسلامی از چنان اقتداری برخوردار است که تمامی تحولات کشورهای منطقه در گرو سیاست های کشورمان قرار گرفته است و مسوولین کشورهای منطقه خود را ملزم به هماهنگی با ایران کرده اند که تمامی این افتخارات به برکت جمهوری اسلامی به دست آمده است .

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی انواع تهدیدها، تحریم ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی ازجمله هشت سال جنگ را با تمام توان بر ایران تحمیل کرد، با بهره گیری از نیروهای مزدور و منافقین غائله های متعددی را در کشور ایجاد کرد و در فتنه 88 نیز با کارشکنی های فراوان در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمد ولی تمامی این توطئه ها به برکت خون شهیدان ، حضور مردم ولایت مدار و هدایت های امام و مقام معظم رهبری خنثی شد.

وی تأکید کرد: تمامی این توطئه ها و تهدیدها به این دلیل علیه ایران اعمال می شود که ما نمی خواهیم زیر سلطه استکبار جهانی قرار داشته باشیم .


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 بهمن 1393
  • ساعت 09
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 200