Aa
جمعه 13 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393
کد 8497

صادقی:بهره برداری از کمربندی جنوبی شهر قرچک

فرماندار شهرستان قرچک از افتتاح و به بهره برداری رسیدن کمربندی جنوبی شهر قرچک در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جشن انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد ولی عصر(عج) روستای داود آباد با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی و مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار این روستا برگزار شد.

علی صادقی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: با عنایت حق تعالی و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و استاندار، شهرستان قرچک به سمت پیشرفت و توسعه و آبادانی شتابان گام برمی دارد.

وی اظهار داشت: با همت بخشداری و دهیاری و اعضای شورای داودآباد خدمات و کارهای بسیار خوبی در این روستا انجام شده است که امروز به بهره برداری رسید.

وی گفت: دریک سال گذشته حدود 400 میلون تومان از اعتبارات تملک دارایی در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفت که برای اجرای طرح هادی روستایی هزینه شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه 200 میلیون تومان ار تجمیع عوارض روستای داودآباد تخصیص پیدا کرد، افزود: با این مبلغ طرح های متعددی از جمله جدولگذاری، لکه گیری معابر، نصب چراغهای راهنمایی و رانندگی، درخت کاری و گل کاری، فضای سبر، ست ورزشی، مرمت ساختمان دهیاری، آسفالت کوچه ها و خیابانها انجام شد.

صادقی افزود: همه این خدمات و پروژه ها نشانگر تلاش و زحمات اعضای شورا و بخصوص دهیار و مجموعه بخشداری است.

فرماندار قرچک ادامه داد: امروز مبلغ 250 میلیون تومان به روستای داوداباد برای ارائه بهتر خدمات و تکمیل پروژه ها اختصاص دادیم تا دهیار و اعضای شورای روستا بتوانند برنامه های خوبی برای خدمت رسانی به مردم خوب و متدین این روستا داشته باشند.

وی گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران که در شهرستان قرچک برگزار شد، مبلغ 400 میلیون تومان برای با عنایت ویژه استاندار محترم این مبلغ برای تکمیل سالن ورزشی این روستا تخصیص داده شد.

وی خاطر نشان کرد: هفته گذشته وزیر محترم آموزش و پرورش به شهرستان قرچک سفر کرد و کلنگ احداث مدرسه را به زمین زده شد و ایشان قول دادند تا اوایل مهرماه اجرایی و تحویل اموزش و پرورش داده می شود.

علی صادقی در ادامه مسئله معضل بیکاری در شهرستان قرچک اشاره کرد و افزود: در جلسه برنامه ریزی استان تهران که در این شهرستان برگزار شد، تصمیم گرفته شد که برق، آب، گازو راه دسترسی به شهرک صنعتی با دستور استاندار محترم به زودی اجرایی شود .

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: این نوید خوب استبرای شهرستان قرچک که امیدواریم در آینده نزدیک با استقرار صنعتگران و تولید کنندگان در این شهرک صنعتی معضل بیکاری حل شود.

وی در پایان از افتتاح و به بهره برداری رسیدن کمربندی جنوبی شهر قرچک در آینده نزدیک خبر داد و افزود: کمربندی جنوبی شهر قرچک به زودی با لطف و عنایات مهندس هاشمی استاندارمحترم تهران مبلغ 8 میلیون تومان برای اتمام این پروژه که تنها 24 پلاک آن باقی مانده اختصاص داد و امیدواریم تا پایان سال کمربندی جنوبی افتتاح وبه بهره برداری برسد تا معضل ترافیکی قرچک و شهرستانهای همجوار برطرف شود.

گفتنی است، جشن انقلاب اسلامی به مناسبت طلوع سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد ولی عصر(عج) روستای داود آباد با حضور علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، ابراهیم جمشیدی بخشدار مرکزی، مسوولین ادارات، دهیاران و مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار این روستا برگزار شد.

لازم به ذکراست، در این مراسم بخشدار مرکزی شهرستان قرچک و امام جماعت روستای داودآباد چند دقیقه ای از مشکلات این روستا به فرماندار ارائه نمودند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 بهمن 1393
  • ساعت 22
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 134