Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393
کد 8466

فردي:ارتقاي جايگاه زنان از دستاوردهاي انقلاب است

فرماندار قدس گفت:‌تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان و نوجوانان ضروری است و ارتقا جایگاه زن در اجتماع، ایجاد روحیه خودباوری، ترویج فرهنگ مردم سالاری دینی از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،نورمحمد فردی با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر،گفت:‌ این ایام یادآور مبارزات ملت مسلمان ایران علیه طاغوت و طاغوتیان است .

وی گفت: استمرار هرجنبش، نهضت و انقلابی وابسته به زنده نگه داشتن ارزش ها، آرمانها و انگیزه های آن است .

فردی خاطر نشان کرد: مردم ایران تاکنون بارها در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و مقابله با توطئه دشمنان خود را به اثبات رساندند و یکی از اهداف نظام مقدس اسلامی پیاده کردن احکام دینی است که امام راحل(ره) به این موضوع تاکید بسیاری داشتند .

فردی افزود: به گواه دوست و دشمن هم اکنون انقلاب اسلامی ایران از تاثیر گذارترین کشور در منطقه و جهان است.

وی گفت: بر این اساس استکبارجهانی با روش ها و توطئه های مختلف در تلاش هست تا انقلاب اسلامی ما را از مسیر اصلی اش منحرف کند که با رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری، تمام توطئه های آنان خنثی و با شکست روبرو خواهد شد .

فرماندار قدس گفت: تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان و نوجوانان ضروری است و ارتقا جایگاه زن در اجتماع، ایجاد روحیه خودباوری، ترویج فرهنگ مردم سالاری دینی از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 بهمن 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 343