پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1398
کد 84073

شهروندان تهرانی برای دریافت کارت سوخت به این مراکز مراجعه کنند

مهدی مقصودی، مدیر کل پست تهران با اعلام این خبر افزود: به منظور فراهم شدن امکان بهره مندی از فرصت روز تعطیل به منظور دریافت کارت هوشمند سوخت توسط شهروندان تهرانی و در راستای ارائه خدمات بهینه توسط اداره کل پست استان تهران، دفاتر منتخب پستی تهران به شرح زیر در روز عید سعید غدیر خم دایر و آماده تحویل کارت سوخت به مراجعین می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، وی همچنین افزود: متقاضیان جهت اطلاع از سرنوشت کارت سوخت خود می بایست ابتدا به پایگاه اینترنتی شرکت ملی پست مراجعه و پس از تعیین سرنوشت کارت خود به واحد پستی مشخص شده در سامانه رهگیری مرسولات عزیمت نمایند.
مقصودی در ادامه دلایل عدم تحویل مرسوله در نشانی متقاضیان را عدم حضور شخص در زمان مراجعه مامور پست، فقدان مدارک و مستندات مورد نیاز، تغییر نشانی مالک و یا نقص در آدرس درج شده بر روی پاکت اعلام نمود و اضافه کرد تمام تلاش مامورین پست، تحویل مرسوله در درب منازل است اما به دلایل ذکر شده متاسفانه این موضوع امکان پذیر نبوده و به ناچار می بایست فرایند تحویل در باجه های معطله صورت پذیرد.
مقصودی مدارک لازم جهت تحویل کارت سوخت را: شناسنامه مالکیت خودرو (سند یا بنچاق ) یا کارت وسیله نقلیه به علاوه کارت شناسائی مالک (شناسنامه، گواهینامه، گذر نامه یا کارت ملی) اعلام نمود و اضافه کرد: برای کارت سوخت نو شماره یا آندسته از کارت هایی که از طریق سامانه دولت همراه ثبت نام شده مبلغ ده هزار تومان (متعلق به شرکت ملی پخش فراورده های نفتی) به صورت نقدی لازم است.
مدیرکل پست استان تهران افزود: حضور شخص مالک جهت تحویل کارت سوخت ضروری نبوده و صرفا به همراه داشتن کارت شناسایی مالک جهت دریافت مرسوله کافی است.

1-شهرک قدس: میدان صنعت بلوار فرحزادی ایوانک شرقی جنب ساختمان وزارت بهداشت
2-ولیعصر: ضلع شمال غرب میدان ولیعصر
3-رسالت: میدان رسالت ابتدای خیابان نیروی دریایی نبش کوچه سهند
4-نبرد: خیابان نبرد جنوبی بلوار شهید ده حقی خیابان کوثر
5-لشکر: خ کارگر جنوبی چهار راه لشکر
6-تهرانسر: بلوار شاهد نبش خیابان طهماسبی فر ناحیه تهرانسر
7-شهر ری: میدان معلم خیابان 24 متری

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 مرداد 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 323
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران