يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 83645

آمادگی استانداری تهران برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان 

استاندار تهران با اشاره به لزوم در پیش گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومتی بر آمادگی استانداری تهران جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با اشاره به راهکارهای رسیدن به اقتصاد قوی و پویا اظهار داشت: برای رسیدن به اقتصاد قوی و پویا توجه به اقتصاد مقاومتی مبتنی بر درون زا و برون نگر بودن ضروری است.
 
وی بیان کرد: اقتصاد درون زا یکی از ارکان اصلی تحقق سیاست‌های اقتصادمقاومتی به شمار می‌رود سیاست‌هایی که بخش قابل توجه آن به تولید ملی و کالای ایرانی معطوف می‌شود و اقتصاد درون زا، تولید ملی و در نهایت اقتصاد مقاومتی به صورت تنگاتنگی مرتبط هستند و باید در این مسیر پیش برویم.
 
استاندار تهران ادامه داد: توجه به اقتصاد دانش بنیان و همچنین حمایت از کارآفرینان و کسانی که نوآوری و خلاقیت دارند در دستیابی به اقتصاد قوی و پویا اولویت دارد.
 
محسنی بندپی همچنین خاطرنشان کرد: استانداری تهران آمادگی هرگونه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان در دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی که بی‌شک رمز موفقیت نخبگان و آینده‌سازان جمهوری اسلامی است را دارد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 51