يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 83640

تاکید محسنی بندپی بر لزوم ارائه مشوق های سرمایه گذاری برای کارآفرینان

استاندار تهران با اشاره به لزوم صیانت از اشتغال موجود گفت: ارائه مشوق های سرمایه گذاری انگیزه کارآفرینان برای ایجاد اشتغال را افزایش می دهد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با اشاره به ضرورت بازنگری در قوانین اظهار داشت: جهت حمایت از کارآفرینان برخی از قوانین باید مورد بازنگری قرار گیرد تا با ظرفیت سنجی بتوانیم در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.
 
وی تاکید کرد: ارائه مشوق های مختلف برای سرمایه گذاران و کارآفرینان می تواند انگیزه آنها را برای سرعت بخشیدن به ایجاد اشتغال افزایش دهد از اینرو باید در ارائه چنین مشوق های پیشگام باشیم.
 
استاندار تهران در ادامه با اشاره به لزوم توجه به اشتغال روستایی افزود: جهت افزایش اشتغال روستایی صندوق توسعه ملی ورود پیدا کرده همچنین مزیت های روستاها مورد توجه قرار گرفته است که با ارائه آموزش های لازم بهبود و ارتقا اشتغال روستایی پیگیری می شود.
 
محسنی بندپی سپس خاطرنشان کرد: حمایت از تولید داخلی، صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید با مساعدت مسئولان در بازنگری برخی قوانین و کمک کارآفرینان و بخش خصوصی و مردم میسر می شود.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 19