يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 83595

امامی امین: تصمیمات مربوط به بخش خصوصی باید بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت کارآفرینان جهت توسعه اشتغال بر لزوم اتخاذ تصمیمات مربوط به این بخش بر اساس دغدغه های بخش خصوصی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد امامی امین در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با اشاره به هم‌اندیشی کارآفرینان استان اظهار داشت: جلسات گذشته کارگروه اشتغال معطوف به ارائه گزارش دستگاه‌های دولتی و بانک‌ها بود که با تدبیر استاندار قرار شده در جلسات کارگروه اشتغال استان تعدادی از کارآفرینان حضور پیدا کنند تا نظرات، دغدغه ها و راهکارهای آنها نیز بیان شود.

وی بیان کرد: این کارگروه مشورتی است که کارآفرینان به عنوان نماینده بخشی که فعالیت می کنند، دعوت می شوند تا دغدغه هایشان مطرح شود و منجر به تصمیم سازی برای مدیران بالادستی شود و تصمیمات مربوط به بخش خصوصی بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه عدم توجه به نظرات و مشورت با بخش خصوصی پاشنه آشیل اقتصاد است افزود: قانون کار باید اصلاح شود تا زمینه برای فعالیت‌های عملیاتی و اجرایی کارآفرینان و کارفرمایان فراهم شود.

امامی امین تاکید کرد: در مورد مالیات و فرهنگ پرداخت مالیات و خود اظهاری باید فرهنگ سازی شود همچنین باید از ظرفیت‌های استان در جهت توسعه اشتغال و کارآفرینی استفاده‌ کنیم چرا که مسئولان به اتکای زحمات کارآفرینان می‌توانند اقدامات در حوزه های مختلف را دنبال کنند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 30