تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 83513

حسن بیگی: مسئولان از ظرفیت سمن ها جهت ارتقاء سطح مشارکت مردم در حل مسائل اجتماعی استفاده کنند

معاون سیاسی اجتماعی استانداري تهران با اشاره به ظرفیت سمن ها بر لزوم بهره گیری مسئولان از این ظرفیت جهت ارتقاء سطح مشارکت مردم در حل مسائل اجتماعی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در ادامه بازدیدهای هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی شکراله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، فرزانه مروستی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، شایگان معاون مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و نیکزاد رئیس گروه سازمان های مردم نهاد با همراهی مدیران موسسه خیریه ملیا و موسسه مطالعات روانشناختی پندار نیم رخ، از دو سازمان مردم نهاد موسسه حمایتی حامی و مرکز بهبود یافتگان رشاد بازدید کردند.

حسن بیگی در این بازدیدها با اشاره به اثرگذاری سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت: هر کدام از سمن ها وزارت خانه کوچک در حوزه هدف خود هستند که در اثرگذاری آنها در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی انکارناپذیر است.

وی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت سمن ها بیان کرد: همه مسئولان می توانند از این ظرفیت جهت ارتقاء سطح مشارکت مردم در حل مسائل اجتماعی استفاده کنند.

در ادامه نیز فرزانه مروستی به به لزوم حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد اشاره کرد و گفت: فعالیت کیفی و تاثیرگذار بودن سمن ها از مولفه های انتخاب سازمان‌های مردم نهاد برتر می باشد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 52