تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 83511

محسنی بندپی مطرح کرد

آمادگی استانداری تهران برای حضور جوانان در جلسات شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي

استاندار تهران با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر با جوانان بر آمادگی استانداری تهران برای حضور جوانان در جلسات شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشيروان محسنی بندپی در نشست امور جوانان استانداری تهران به مناسبت روز جهانی جوان و تشكل‌های اجتماعی که با حضور معصومه ابتكار معاون رئيس‌جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد با اشاره به اینکه نياز به گفت و گوي بيشتر و مستمر مسئولان و جوانان وجود دارد  اظهار داشت: حضور جوانان در شوراهاي استانداري و كارگروه‌ها از جمله شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي مصوب مي‌شود.
 
وی همچنین به ضرورت فراهم کردن امکانات برای بانوان اشاره کرد و افزود: تلاش داریم تا امکانات لازم برای بانوان در استان تهران فراهم شود و در این راستا ساخت پارك بانوان در همه شهرستان‌هاي استان تهران در حال انجام است.
 
استاندار تهران عنوان کرد: تجمعات قانوني و مسير آن كاملا مشخص است هر گروهي كه ميتينگي دارد بايد درخواست ارائه دهد؛ در شهر تهران قائل به انضباط شهري هستيم و هر گروهي که با مجوز وارد شود زمینه فعالیت آنها فراهم می شود.
 
محسنی بندپی همچنین به مشکل کمبود بیمارستان و امکانات بهداشتی در استان تهران اشاره کرد و گفت: كمبود امكانات بيمارستان، آموزشي و غيره در شهرستان‌هاي استان تهران شناسايي شده و در حال مرتفع كردن این مشکلات هستیم.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 19
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 48