تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 83510

محسنی بندپی: اصل شهر اخلاق مدار و زيست پذير در شهر تهران دنبال می‌شود

استاندار تهران با اشاره به حرکت در مسیر قانون بر ضرورت رعایت اصل شهر اخلاق مدار و زيست پذير در شهر تهران تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشيروان محسنی بندپی در نشست امور جوانان استانداری تهران به مناسبت روز جهانی جوان و تشكل‌های اجتماعی که با حضور معصومه ابتكار معاون رئيس‌جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد با اشاره به لزوم بهره‌گیری از آموزش در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: جهت پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی ضمن ارائه آموزش‌های لازم مسئولان مربوط باید همراهی و مشارکت لازم را داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه طبق قانون برنامه ششم در زمینه ساماندهی كودكان كار  نهادهای مختلف مسئولیت دارند ادامه داد: در مورد ساماندهی معتادان بهبوديافته نیز باید همکاری انجام شود و ساختمان‌ها از سوی شهرداری در اختیار بهزیستی قرار گیرد تا وضعیت مدیریت و کنترل شود.
 
استاندار تهران سپس با بیان اینکه 47 درصد طلاق در سال هاي اول زندگي است عنوان کرد: مشاوره و آموزش در زمینه ازدواج باید جدی گرفته شود در این زمینه آموزش‌هاي پيش ازدواج و سبك زندگي و غربالگري ژنتيكي ازدواج زمینه كاهش معلول زايي را به دنبال داشته است.
 
محسنی بندپی در ادامه  با اشاره به اینکه شهر اخلاق مدار و زيست پذير اصل ما در شهر تهران است خاطرنشان کرد: به جواناني كه موسيقي مي‌نوازند نگاه ناهنجاري نداريم اما معتقديم متقاضيان در قالب مجوز از ارشاد وارد شوند و در این جهت از آنها حمايت مي‌كنيم.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 19
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 33