تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 83508

تاکید استاندار تهران بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان استان تهران جهت دستیابی به توسعه و پیشرفت

استاندار تهران بر ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان استان تهران جهت توسعه و پیشرفت کشور و به موزارات آن توسعه استان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشيروان محسنی بندپی در نشست امور جوانان استانداری تهران به مناسبت روز جهانی جوان و تشكل‌های اجتماعی که با حضور معصومه ابتكار معاون رئيس‌جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد اظهار داشت: از خانم ابتكار و اقداماتشان چه زماني كه در محيط زيست بوده و چه زماني كه در شوراي شهر و اکنون كه در معاونت امور بانوان اقدامات راهبردي را پیگیری می‌کنند تشکر می‌کنم.
 
وی سپس با تبریک روز جهاني جوان و همچنین روز تشكل‌هاي اجتماعي كه هفته آينده نشستي در اين زمينه برگزار می‌شود افزود: اگر توسعه را يك هدف مطلوب تعريف كنيم كه كاهش فقر، افزايش مشاركت اجتماعي و رفع تبعيض را به دنبال دارد، فرآيندي پيوسته است كه بايد در اولويت سياستگذاري كشور باشد.
 
استاندار تهران بیان کرد: يكي از ابزارهاي توسعه باور به جوانان و  بانوان به عنوان نیروهای بالنده و اثرگذار است که باید از ظرفیت این نیروها برای توسعه و اعتلای کشور استفاده کرد.
 
محسنی بندپی سپس به ضرورت اعتماد به جوانان به عنوان نیروهای خلاق اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی اقتصادی بهره‌گیری از نیروهای جوان می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات باشد که در استان تهران از این  ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 19
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 35