يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : يکشنبه 13 مرداد 1398
کد 82410

بازدید وزیر بهداشت لبنان ازمراکز خدمات درمانی قدس

 دکترجمیل جبق وزیر بهداشت لبنان و هیئت همراه ازمراکز خدمات درمانی قدس از جمله  مرکزخدمات جامع سلامت الزهرا(س) شهرک دانش و خانه بهداشت روستای زرنان شهرستان قدس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ دکتر جمیل جبق وزیر بهداشت لبنان و هیئت همراه، دکتر اسدی لاری مدیر کل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، دکترعشرتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر میرشریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی 98 از مرکز خدمات جامع سلامت روستایی الزهرا (س) شهرک دانش و خانه بهداشت روستای زرنان بازدید کردند.
وزیر بهداشت لبنان با بیان اینکه یکی از اهداف سفر خود به ایران آشنایی با نظام حوزه سلامت ایران می باشد، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم زمینه همکاری ایران و لبنان را در تمام ابعاد ایجاد کنیم و بزودی در کشور لبنان نیز سیستم ثبت بیماران به روش الکترونیک را داشته باشیم.
وی ضمن بازدید از کلیه واحدهای مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت مذکور از نزدیک با فعالیت های همکاران، پرونده سلامت الکترونیک، نحوه ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سطوح مختلف، ثبت خدمات ارائه شده در سامانه یکپارچه بهداشت(سامانه سیب) و عملکرد سیستم نظام ارجاع آشنا شد.
دکتر جمیل جبق ضمن تشکر از همکاری مدیران و پرسنل وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران که برای این بازدید تلاش کردند، از برنامه ها و اقدامات بسیار مطلوب وزارت بهداشت بخصوص در سطح شبکه ها بعنوان مرکز هدایت و کنترل سلامت در منطقه و خدماتی که در مراکز جامع سلامت و خانه های بهداشت ارائه می شود و در ارتقاء بهداشت جامعه نقش اساسی و موثری دارد، قدردانی کرد.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 مرداد 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 105
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس