Aa
جمعه 20 تير 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398
کد 82322

با دعوت مجتبی خانجانی، حضور پربار معاون‌ عمرانی استاندار تهران برای حل بیش از ۱۰ چالش پیش روی پروژه های عمرانی شهرستان بهارستان کلید خورد

با حضور دکتر تقی زاده، معاون عمرانی استانداری تهران بیش از ۱۰ چالش کلیدی شهرستان بهارستان مورد بررسی قرار گرفت .
با دعوت مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، صبح تا عصر روز پنجشنه ۱۰ مرداد ماه مهمترین چالش های پیش روی شهرستان بهارستان در حوزه های عمران،صنعت و اشتغال مورد بررسی میدانی دکتر محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، ساماندهی، ایجاد گاردریل، نظافت، تامین‌روشنائی، نصب علائم و اصلاح هندسی ورودی جاده پایانه نسیم شهر اولین ثمره حضور معاون عمرانی استاندار در شهرستان بهارستان بود .

دریافت مجوز و دستور مستقیم از سوی دکتر تقی زاده به اداره راه و شهرسازی بمنظور ایجاد دسترسی نسیم شهر به اتوبان تهران - ساوه از ناحیه احمدآباد جان سپار که پیشتر آبستن مصائب و تلفات بسیار بود و بدلیل غیرقانونی بودن تردد از این مسیر حقوق شهروندان حادثه دیده پایمال می گردید، دومین اثر این بازدید بود .بررسی موانع موجود در راه اندازی گلخانه احمدآباد جانسپار طی ۱۰ هکتار و ایجاد پایانه فروش و صدور سبزیجات و صیفی جات سومین نتیجه حضور دکتر تقی زاده در شهرستان بهارستان است .

 بازدید از پروژه پل وحدت در مسیر کمربندی صالحیه-واوان و اتخاذ تدابیر لازم جهت حل اختلافات و مشکلات احتمالی چهارمین تاثیر بازدیدهای میدانی صبح پنج شنبه بود .

حضور در پروژه کمربندی شمالی شهر گلستان و ایجاد سازوکارهای لازم برای پاکسازی ۱۶۰ پلاک معارض در مساحت مجموعا ۱۲۰۰۰ مترمربع، پنجمین ارمغان تقی زاده زاده برای مردم گلستان بود .

 بازدید از سایت اداری شهرستان بهارستان در شهر گلستان و هماهنگی های لازم جهت انجام موافقت های استانی بمنظور احداث و راه اندازی آن، ششمین مصوبه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران برای اسکان تمام ادارات در یک‌ محل بود .

 برنامه ریزی های لازم جهت راه اندازی و پیشرفت مضاعف کمربندی رباط کریم - اسلامشهر بطول ۳۰ کیلومتر، هفتمین نتیجه از بازدید تقی زاده بود .

ساماندهی اراضی قلفتی و بلا استفاده در شهرک صنعتی قلعه میر باهدف بهره مندی از ظرفیت های موجود این مجموعه جهت ایجاد تولید و اشتغال و حل و فصل چالش های ناشی از آن، هشتمین دلیل از حضور معاون عمرانی استاندار تهران توسط فرماندار بهارستان بود .

بررسی رودخانه رها شده سیاه آب در محدوده اسلامشهر و گلستان برای ایجاد کانال،سرپوش گذاری و احداث کمربندی سبز بمنظور جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع،ساماندهی سیما و منظر و مهار مخاطرات تردد شهروندان در حدفاصل علی آباد-صالحیه نهمین حاصل تقی زاده برای بهارستان بود .

 بازدید از مجموعه عظیم صنفی خلیج فارس در بلوار کشاورز نسیم شهر در ۱۹۲ واحد و مجموعه ای به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع، دهمین اثر معاون عمرانی استاندار تهران بود که تبدیل آن به پایگاه تولید و اشتغال شهرستان بهارستان را نزدیک تر کرد .

 بازدید از سه اداره شهرداری نسیم شهر، صالحیه ، گلستان و ارائه نکات لازم برای ارائه مناسب خدمات به شهروندان در حوزه های فنی و شهرسازی از دیگر آثار حضور معاون عمرانی استانداری تهران در بهارستان بود ‌.
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 133
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان