يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398
کد 80093

واثقی خبر داد؛ استمراردیدارچهره به چهره با مردم در محلات قدس

سرپرست فرمانداری شهرستان قدس در خصوص پیگیری مشکلات مردم گفت: دیدار چهره به چهره وملاقات عمومی مسئولان با مردم در محله ها می تواند، روند خدمت‌رسانی را آسان و استمراراین ملاقات ها در برنامه های فرمانداری خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ لیلا واثقی در دیدار خود با مردم محله کاووسیه که از اولین ملاقات های خود در محلات قدس بود؛ اظهارداشت: حضور مسوولان و خدمتگزاران در بین مردم، باعث دلگرمی و حس اعتماد جامعه به این نظام و انقلاب است و این موضوع از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به امورات مردم در هر زمانی دارای اهمیت ویژه ای برای مجموعه فرمانداری و دیگر دستگاه های اجرای شهرستان است؛ خاطرنشان کرد: مردم باید دسترسی راحت به مدیران،، روسای ادارت و فرماندار خود داشته باشند تا مشکلات و مسائل خود را از نزدیک مطرح و به مطالبات بحقشان پاسخ داده شود.
سرپرست فرمانداری قدس افزود: به جهت اینکه در حال حاضر روزهای ملاقات عمومی فرمانداری در هفته محدود است؛ لذا بنا را براین گذاشتیم تا خود مسوولین در بین مردم حاضر شده و این بار به جهت دسترسی آسان‌تر به همه مدیران، این ملاقات عمومی در مسجد صاحب الزمان شهرک کاووسیه برگزار شد.
واثقی  در ادامه همین مهم گفت  آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری کند تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.
این مسوول بیان کرد: در نظر داریم تا این جلسلات مردمی افزایش یافته و مردم بتوانند در کمترین زمان ممکن و براساس ضوابط و قوانین؛  مشکلاتشان مرتفع شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در این دیدار مردمی و دیدار چهره به چهره، نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات مراجعین در بخش‌های مختلف پیگیری و برای رفع مشکل به مسئولین مربوطه ارجاع شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 تير 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 39
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس