يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398
کد 80081

بازدید معاون فرماندار شهرستان قدس از بخشداری مرکزی

خدابخش محمدزاده پودینه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در بخشداری ضمن بازدید از واحدهای مختلف این بخشداری در نشست مشترک بخشدار مرکزی، رئیس و اعضای شوراهای اسلامی بخش، دهیاران و پرسنل بخشداری حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی فرماندامحمدزاده پودینه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در بخشداری ضمن بازدید از واحدهای مختلف این بخشداری نشستی با حضور بخشدار مرکزی، رئیس و اعضای شوراهای اسلامی بخش، دهیاران و پرسنل بخشداری در سالن جلسات برگزار گردید.
در این بازدید ماریاسادات رضوی بخشدار مرکزی ضمن تبریک انتصاب شایسته محمدزاده پودینه به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، گزارشی از روستاها و اقدامات انجام شده در سطح بخش را ارائه داد.
در این گزارش توضیحاتی درخصوص پروژه های درحال احداث، پارک تازه تاسیس شده سالمندان و مشکلات پل زیرگذر شهید تولایی و سولیران در دانش و همچنین در روستای زرنان افزایش مهاجرت روستائیان به شهر و کاهش جمعیت، احداث پیاده راه سلامت بین دو روستا، مشکلات حریم و تداخلات صورت گرفته و طغیان رودخانه در ابتدای سال بدلیل بارندگی و تخریب قسمتی از پل مواصلاتی بین دو روستا بدلیل تنگی کانال آب راه، نبودایستگاه آتش نشانی و کلانتری با توجه به سرقت های متوالی در این دو روستا اشاره و در روستای هفت جوی توضیحاتی درخصوص بازنگری طرح هادی روستا، مشکلات امنیتی بدلیل ایستگاه نامناسب کلانتری و تعداد کم نیرو، نبود ایستگاه آتش نشانی و اورژانس115 اشاره کردند.
در ادامه این بازدید اعضای شوراهای بخش مرکزی و دهیاران با معرفی خود ، گزارشی از روستاهای بخش را ارائه دادند.
در خاتمه این دیدار پودینه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس با تقدیر و تشکر از بخشدار مرکزی، دهیاران و اعضای شوراهای روستاها، خاطر نشان کردند ایشان از بدنه این شهر و درد شناس مردم شهرستان قدس می باشند که در جهت بررسی و پیگیری مشلات ذکر شده عمل خواهند کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 تير 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 24
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس