يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398
کد 80073

شارقی: بانوان برای عرصه های سیاسی و کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس وارد شوند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: بانوان مسئول در کنار گرایش های حزبی و سیاسی امکان حضور در عرصه های سیاسی از جمله کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس را فراهم کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ثریا شارقی با اشاره به برگزاری نشست مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های استان گفت: در این نشست موضوع ضرورت برگزاری نشست های مستمر مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه ها با مدیران و اعضای اتحادیه ها و اصناف مطرح شد.

وی افزود: آگاهی از وضعیت اتحادیه ها و اصناف و چاره اندیشی برای رفع مشکلات احتمالی آنها از سوی مشاوران امور بانوان از جمله اتحادیه آرایشگران،خیاطان و قالی و گلیم بافان که بخش زیادی از اعضای آن را بانوان در استان تهران تشکیل می دهد نقش مهمی در ارتقاء و توسعه عملکرد این حرفه ها در استان تهران دارد.

شارقی در پایان گفت: در نشست با مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های استان تهران بر تقویت حضور بانوان مسئول در استان تهران در عرصه های سیاسی از جمله به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید شد تا در کنار گرایش های حزبی و سیاسی امکان حضور در عرصه های سیاسی بیابند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 تير 1398
  • ساعت 14
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 154