تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 79383

شهروندان تهرانی پیشتاز در گسترش حمل و نقل پاک

تحریریه خبر- 20 خانه دوچرخه در محله های منطقه 15 به منظور گسترش حمل و نقل پاک همزمان با دهه کرامت به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "وحیدرضا محمدی" گفت: 20 خانه دوچرخه با ظرفیت 300 دستگاه دوچرخه در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش آلودگی هوا در محله های منطقه 15 احداث شد.
وی در ادامه با تاکید براینکه این خانه های دوچرخه ظرف سه، چهار ماه گذشته آماده سازی شده است افزود: ایستگاه دوچرخه در محوطه شهرداری منطقه 15، فرهنگسرای خاوران، بوستانهای، صالحی، آموزش ترافیک، پردیس بانوان، خلیح فارس، کوهسار، تقاطع 15 متری اول، شهرک والفجر و ناحیه 8 خیابان موحد دانش احداث شده است.
شهردار منطقه ادامه داد: یک دستگاه کانکس با 20 دستگاه دوچرخه به همراه کلاه ایمنی در محوطه دانشگاه فنی و حرفه ای  ولی عصر(عج) نصب شد تا دانشجویان این دانشکده بتوانند از دوچرخه برای رفت و آمد در محله های عمومی استفاده کنند.
وی افزود: دوره های آموزش رفتار ترافیکی و دوچرخه سواری نیز در سه سطح از مقدماتی تا پیشرفته تحت تعلیم مربی فدراسیون در بوستان ترافیک برای دانشجویان برپا است.
محمدی یادآور شد: همچنین11 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در بوستان آزادگان آماده شده تا شهروندان منطقه در توسعه حمل و نقل پاک  مشارکت داشته باشند
شایان ذکر است، این 20 خانه دوچرخه همراه با 14 پروژه فرهنگی، ترافیکی، عمرانی، خدمات شهری و رفاهی همزمان با دهه کرامت با حضور شهردار تهران به منظور ارتقای سطح خدمات‌رسانی به شهروندان محلات کم برخور دار روز گذشته به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/
 
آلبوم تصاویرشهروندان تهرانی پیشتاز در گسترش حمل و نقل پاک

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 44
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران