تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 79381

میزبانی پردیس بانوان از 6 هزار دختر تهرانی

تحریریه خبر- جشن بزرگ روز دختر فردا با حضور 6 هزار نفر از دختران شهر تهران به میزبانی بوستان پردیس بانوان برپا می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، "وحیدرضا محمدی" ضمن تبریک دهه ی کرامت افزود: ویژه برنامه ی جشن دختران شهر تهران به میزبانی اداره امور بانوان منطقه با حضور 6 هزار نفر از دختران، شهروندان، خانواده های پرسنل شهرداری تهران، اعضای شورای شهر و مدیران شهری در بوستان پردیس بانوان برگزار می شود.
شهردار منطقه 15 تهران به تشریح ویژه برنامه های این جشن پرداخت و گفت: دو سکوی ویژه کودکان و نوجوانان برای انجام بازی های فکری حرکتی و شاهنامه خوانی برپا می شود.
 به گفته وی، اوریگامی، سفالگری، برپایی پاتوق کتابخوانی، دورهمی و گفت وگوی تعاملی دختران با موضوع احترام و عزت نفس، برگزاری گذر فرهنگی هنری با اجرای زنده ی دختران هنرمند با سازهای سنتی، ورکشاپ های زنده ی هنری، برگزاری غرفه ی محیط زیست و همچنین مولودی خوانی و کنسرت خنده و شادی گوشه ای از برنامه های تدارک دیده شده در این جشن است.
شهردار منطقه اضافه کرد: برپایی بازارچه ی غذا یکی از عناوین جذاب این جشنواره خواهد بود و گذر ورزش و نشاط برای بازی های بومی محلی، بازی مارو پله با محوریت موضوع مدیریت شهری، فوتبال حبابی، مسابقات دارت، طناب کشی و دو برپا می شود.
شایان ذکر است جشن دختران شهر تهران چهارشنبه 19 تیر به مناسبت دهه ی کرامت و گرامیداشت مقام دختران شهر تهران از ساعت 16 الی 20 در بوستان پردیس بانوان به اجرا درمی آید.
انتهای پیام/
آلبوم تصاویرمیزبانی پردیس بانوان از 6 هزار دختر تهرانی

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 65
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران