تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 79360

حیدری خبر داد ؛ برگزاری 100 هزار نفر ساعت كلاس آموزشی در حوزه های مختلف برای شهروندان قدس  

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، از برنامه ریزی برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در خانه فرهنگ های سطح شهر و مراکز ورزشی به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با بیش از 100 هزار نفر ساعت آموزش در تابستان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ رضا حیدری اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان علاوه بر ادامه برنامه های قبلی در مراکز فرهنگی، اجتماعی و ورزشی سطح شهر، برنامه‌های متنوع و ویژه ای در سطح فرهنگسراها و خانه فرهنگ های و مراکز ورزشی سطح شهر در ایام تابستان برنامه ریزی شده است.
 مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، افزود: با اجرای این برنامه های متنوع و جلب رضایت شهروندان، علاوه بر مدیریت و غنی سازی اوقات فراغت، هدایت استعدادهای بالقوه و افزایش معلومات و استعدادهای نوجوانان و جوانان تحقق می یابد.
وی، تصریح کرد: برگزاری کلاسهای متعدد در زمینه های مختلف هنری، آموزشی، فرهنگی و همچنین کارگاه ها و جلسات مشاوره خصوصی و تحصیلی، کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی، آموزش های شهروندی، برگزاری جنگهای شادی، مسابقات ورزشی، هنری و فرهنگی از جمله فعالیت ها و برنامه هایی است که در خانه فرهنگ ها و فرهنگسراهای سطح شهر همزمان با آغاز فصل تعطیلات برای گروه های مختلف سنی برنامه ریزی شده است.
حیدری در خاتمه با بیان اینکه علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه های مختلف فرهنگی و هنری به خانه فرهنگهای سطح شهر مراجعه نمایند، بیان داشت: با بهره گیری از ظرفیتهای مراکز فرهنگی و ورزشی سطح شهر امیدواریم اهدافی چون ترويج و ارتقای نشاط، شادابي و سلامت اجتماعي، کاهش آسیبهای اجتماعی، توانمندسازی شهروندان محقق خواهد شد.
 
 
آلبوم تصاویرحیدری خبر داد ؛ برگزاری 100 هزار نفر ساعت كلاس آموزشی در حوزه های مختلف برای شهروندان قدس  

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 40
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس