تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 79336

نشست شرکت مشاور اقتصادی شهرداری باقرشهر با فعالان بخش خصوصی صورت گرفت

در راستای مطالعات سند جامع اقتصاد شهری باقر شهر ، چهارمین نشست مطالعاتی تیم مشاوره اقتصادی با فعالان اقتصادی شهر( تولیدکنندگان سنگ ،صنف پوشاک و دوزندگان ،صنف پلاستیک و نایلکس و صنف برنز و اقلام تزئینی و صنف تالار و رستوران های پذیرایی ) برگزار گردید مهدی نیا مشاور اقتصادی شرکت پیشگامان توسعه جهانشهر با بیان مطالعات انجام شده در حوزه شناخت ظرفیت‌های اقتصادی شهر انجام این مطالعات و تعیین استراتژی لازم برای هر صنف را مهم دانست.
 

با همکاری صاحبان صنایع ، مدیریت شهری و شهرداری ها می باشد و دستگاه ها زمینه کارآفرینی و توسعه کسب و کار بخش اقتصادی و صنفی باقرشهر فعال گردد .در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و نیازهای توسعه ای خود به منظور رونق کسب و کار اشاره کردند . مطالعات سند جامع اقتصادی باقر شهر شامل (چشم انداز ۲۰ ساله اقتصادی، استراتژی های توسعه اقتصادی EDSو برندینگ شهری)  توسط شرکت پیشگامان توسعه جهانشهر ارائه شد .
این جلسه به منظور همسویی مطالعات انجام شده با برنامه های توسعه ای ملاک عمل مدیریت شهری با حضور اساتید این حوزه کلیه معاونین و مدیران و مسئولان شهری ارائه و ضمن تبادل نظر پیرامون مطالعات و استراتژی های پیشنهادی برگزار گردید .
ناصری پور شهردار باقرشهر در ابتدای جلسه با تأکید بر ضرورت مطالعات اقتصادی به منظور تببین چشم انداز اقتصادی شهری اظهار داشت، برابر نیاز مجموعه شهری و انجام برنامه های اقتصادی و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار در اجرای پروژه های مورد نیاز شهر از اواخر سال گذشته با انتخاب شرکت مشاور نسبت به انجام مطالعات اولیه اقدام که در پروسه زمانی یک ساله ضمن تهیه سند توسعه اقتصادی شهر و همچنین انتخاب برندینگ شهری برای باقرشهر و تصویب آن در شورای محترم ،این سند به عنوان چراغ راه برای برنامه‌های مدیریت شهری خواهد بود،
 قابل ذکر است مطالعات از سند جامع اقتصادی باقرشهر با مشارکت شرکت پیشگامان توسعه جهانشهر که سابقه فعالیت در کل شهرهای تبریز و ارومیه بیرجند کرمانشاه و .... را دارد با همکاران موسسه سرمایه گذاران شهری کشور در حال انجام است .
 
 
آلبوم تصاویرنشست شرکت مشاور اقتصادی شهرداری باقرشهر با فعالان بخش خصوصی صورت گرفت

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 63
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری