جمعه 9 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398
کد 79191

تسهیلات بانکی، بیمه و امور مالیاتی سه عامل اصلی مشکلات صنایع در بخش رودهن

بخشدار رودهن گفت: تسهیلات بانکی، بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی از مباحث مهم واحد های تولیدی و صنعتی سطح بخش رودهن است که با همت مسئولان مربوطه درصدد حل این مشکلات هستیم.
حمیدرضاذوالفقاری در جلسه رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی سطح بخش رودهن عنوان کرد: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص رونق تولید، جلسات مختلف کارگروه شهرستانی برگزار شد و در بخش رودهن به شدت پیگیر این جلسات و مصوبات آن هستیم.
وی با بیان اینکه بازدید از واحد های تولیدی و صنعتی سطح بخش با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران چند روز گذشته از دو واحد صنعتی در سطح بخش رودهن بازدید به عمل آورد و دستورات لازم در خصوص حل مشکلات این  شرکت ها صادر شد.
ذوالفقاری اظهار داشت: طی روزهای آینده از چند واحد تولیدی و صنعتی دیگر از جمله دو واحد پرورش طیور و مرغداریها در سطح بخش بازدید خواهیم نمود.
بخشدار رودهن ادامه داد: تمامی مسئولان ذیربط در حوزه رونق تولید باید با همکاری و همدلی در جهت رفع مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی منطقه تلاش کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور که ناشی از تحریم های ناجوانمردانه شکل گرفته است باید با برنامه ریزی دقیق برای برون رفت از این مشکلات و شرایط اقتصادی تلاش کنیم.
بخشدار رودهن با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم که واحد های تولیدی و صنعتی به سمت تعطیلی سوق داده شوند  گفت: تعطیلی واحد های تولیدی و صنعتی قطعا تبعات اجتماعی جبران ناپذیری برای کارگران و حتی کارفرمایان به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: تسهیلات بانکی، بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی از مباحث مهم واحد های تولیدی و صنعتی سطح بخش رودهن است که با همت مسئولان مربوطه درصدد حل این مشکلات هستیم.
بخشدار رودهن در پایان اظهار داشت: پیگیری مصوبات جلسه گذشته از سوی دستگاه های مربوطه از مهمترین موضوعات جلسه رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی سطح بخش رودهن بود.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 تير 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 534