تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398
کد 78971

فرمانده جدید انتظامی ویژه شرق استان تهران معرفی شد

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در حکمی ، سرتیپ دوم کیومرث عزیزی را به عنوان فرمانده جدید انتظامی ویژه شرق استان تهران معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران که با حضور سردار سلیمانی جانشین نیروی انتظامی، فرمانداران شرق استان تهران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، از تلاش‌های سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده پیشین شرق تهران قدردانی شد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در این مراسم گفت: تلاش‌های همه جانبه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران باعث شده تا با وجود برخی از کاستی‌ها، امنیت پایداری در این بخش مهم از استان تهران برقرار شود.

حمیدرضا گودرزی افزود: حضور میدانی سردار ناظری که به صورت ۲۴ ساعته در شهرستان‌های مختلف شرق استان تهران حضور جدی داشتند باعث شد تا اقدامات مؤثری در تأمین امنیت انجام شود و مردم از این خدمات منتفع شوند.

وی تصریح کرد: ساختار فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران نیازمند ارتقا است چرا که مأموریت این فرماندهی، استانی دیده شده ولی ساختار آن به صورت شهرستانی است و بین این دو امر، تعارض وجود دارد.

وی اظهار داشت: با وجود تمامی تلاش‌ها، هنوز پلیس‌های تخصصی در برخی از شهرستان‌ها مستقر نشده و این امر به نگاه ویژه مسئولان ناجا نیاز دارد.

گودرزی تصریح کرد: در شرق استان تهران و در حوزه کشف سلاح و برخورد با سارقان مسلح، اقداماتی اساسی و محوری انجام شده که این امر جز با مجاهدت پلیس میسر نمی‌شد.
آلبوم تصاویرفرمانده جدید انتظامی ویژه شرق استان تهران معرفی شد

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 138
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند